kayıt

meral akşener

 1. 1
  süper babaanne rolü oynanayan sürekli parti değiştiren yağlı kazık hikayesiyle daha çok bilinen bir siyasi.son günlerde mhp'de muhalif kanadı temsil ediyor.paralel medya'ya çıkıp başbakan olacağım felan da demiş.
  #470202 kudüsbizimdir | 5 yıl önce
   
 2. 2
  kendisini yıllar önce üniversitede dinlemiştim. o zamanlar bahçeli'nin sağ koluydu. meğersem kamuoyu yoklaması yapıyormuş. o zaman da bu itici, boş popülizmi vardı. hiç suya sabuna dokunmadan iki buçuk üç saat konuştu. yok ailem dp'li eşimin ailesi chp'li, iki geleneği de biiyorum falan, herkese mavi boncuk dağıttı. kendisine abdullah öcalan hakkında soru sorulmuştu, onu bile kıvırdı net bir şey söylemedi. tansu çiller meral'den çok daha yetenekli, entelektüel ve başarılı bir kadındı, sonuç malum. meral akşener'e bu ülkede bakanlık bile fazla.

  ilk başkan olduğu zamanlar aman gençler foucaoult okuyun falan diye konuşan kadın şimdi ağzını da bozdu, mahalle ağzıyla muhalefet yapmaya çalışıyor. hayret.
  #481931 münkesir | 12 ay önce
   
 3. 3
  Kadının idareci olduğu memlekette yerin altı yerin üstünden hayırlıdır. Zaten siyasete bulaşan kadınların zaman içinde erkekleştiği, yani çirkinleştiği hepimizin malumu. Bir de muhafazakar kanatta böyle bir şey, garip yani.