kayıt

mustafa özel

 1. 1
  1956 doğumlu bir iktisatçı, yazar, hoca. düşünür de diyorlar. boğaziçi üniversitesi'nde okumuş. bilim ve sanat vakfı'nın kurucularından. şu anda istanbul şehir üniversitesi'nde işletme bölümü'nde öğretim üyesi. bilim ve sanat vakfı'nda da dersleri varmış.
  aslında son derece sakin, fazla hareket etmeden, çok enerjik gözükmeyen bir anlatımı var ama çok ilginç bir şekilde kendini dinlettiren, güler yüzlü bir adam. dersine girdiğim eğitimcilerden en, "ciddi bir birikime sahip" izlenimi uyandıranlardan biri. dinlenesi.
  #447864 meolinkh | 6 yıl önce
   
 2. 2
  bilim sanat vakfındaki seminerlerde kendisinin dersi zorunludur. dersleri sıkmaz rahatlıkla dinlenir. yaşam tarzı olarak muhafazakar olsa da iktisadi olarak sol görüşlü oldugunu söyler.
  #447900 malcolm | 6 yıl önce
   
 3. 3
  "gerçekler romanda, hakikat Kur'an da" sözünün sahibi iktisat profesörü.

  Son yıllarda roman diliyle siyaset, roman diliyle iktisat, roman diliyle iş hayatı ve romanperver iktisatçı kitapları okurlarla buluştu. Kendisinden aldığımız bir habere göre de nasip olursa bu sonbaharda roman diliyle emperyalizm, roman diliyle hukuk ve roman diliyle din başlıklı kitapları çıkacak.
  #482057 eddai | 6 ay önce